Březen 2009

Hp-Harry Potter

1. března 2009 v 15:06 | Venjinka
Harryhttp://www.schaft.net/n00bs/diary_img/Harry-Potter_5a.jpgpo smrti rodičů Harry žije s Dursleyovýma a v 11 letech odjíždí do Bradavic.
Hermionahttp://dziurawykociol.kgb.pl/galerie/hermiona/hermiona06.jpgmá za rodiče mudly ale jí to neva je to nejlepší kamarádka Harryho a Rona.
Ronhttp://www.valdosta.edu/%7Edfcross/weasley.jpgje Harry nejlepší kamarád a není divu že je do Hermiony blázen.
Ginnyhttp://www.12gp.net/images/char/ginny.jpgje to Ronova sestra ve 2 díle unešena bazliškem a zachráněna Harrym
Lenkahttp://www.evannalynch.net/media/Lena32.jpgje členkou Brumbálovy armády a bujuje po boku Harry na odboru záhad.
Albushttp://image.guardian.co.uk/sys-images/Film/Pix/gallery/2005/11/01/dumbledore3.jpgje ředitelem Bradavic ochranuje Harryho at se děje co se děje.
Minervahttp://www.12gp.net/images/char/mcgonagall.jpgje ředitelkou Nebelvírské koleje zástupce ředitele.
Dracohttp://pensieve.danahuff.net/wp-content/uploads/2006/06/draco.jpgje to největší nepřítel Harryho chodí do Zmijozelu a později smrtijed.
Lupinhttp://www.kino-film-dvd.info/harrypotter/a-z/l/lupin-remus.jpgje to učitel Obrany proti černé magie ve 3 ročníku.
Siriushttp://www.ulujain.org/album/odds/siriusblack.jpgje to kmotr Harryho a jeho jediná rodina zabije ho v 5 jeho sestřenice Belatrix-smrtijedka.
Hagridhttp://www.azkaban.dk/skuespillerne/hagrid.jpgklíčník a šafář v Bradavích.Učitel ve 3 ročníku Péče o kouzelné tvory.
Severushttp://www.hogwartsfansite.co.uk/rickmanassnape.jpgučitel lekvarů dlouho usiluje o předmět Obrana proti černý magii splní se mu to??
Lord voldemorthttp://www.harry-potter-games.com/Images/riddle1.jpgpravým jménem Tom Raddle.Nakonec zabit v 7 díle.
Chohttp://www.moviefans.de/harrypotter/a-z/c/chang-cho.jpgje to přítelkyně Cedrika kterého zabije ve 4 Červíček někde se debatuje ze Voldemort.
Nevillehttp://www.adorocinema.com/hotsites/harry-potter/personagens/neville.jpgje to kamarád Harryho v 5 bojuje po bokuHarryho na Odboru záhad.
Fleurhttp://www.albus-perkamentus.nl/gallery/albums/userpics/10002/normal_04%2CFleur.jpgje vybraná na turnaj Tří kouzelníků.v 7 se vdá za Billa Weasleyho.
Belatrixhttp://news.bbc.co.uk/media/images/41685000/jpg/_41685010_bonh_top.jpgje to smrtijedka zabije Siriuse a uteče Harrymu před nosem.
Ostatníhttp://www.harrypotter.info.pl/news/data/upimages/bbatons.jpgdámy z Akademie v Krásnohůlky ahttp://www.harrypotter.info.pl/news/data/upimages/madamemaxime2.jpgmadam Olympa Maxime.
A tohle jeVeliká fotka Brumbálovy armády